НОВИНИ

18 квітня 2024 року

Оголошуємо конкурс дитячих малюнків серед дітей працівників Чернігівської філії «Газмережі»!

🖍️ З метою привернення уваги дітей до існуючих проблем у сфері охорони праці, виховання культури безпеки праці на виробництві у молоді та з нагоди Всесвітнього дня охорони праці оголошуємо конкурс дитячих малюнків!

 

Цьогоріч темою конкурсу є: «Охорона праці очима дітей».

 

Участь в конкурсі можуть взяти діти 3-ох вікових категорій:

➡︎ автори робіт до 7 років;

➡︎ автори робіт від 8-11 років;

➡︎ автори робіт від 12 до 18 років.

 

Вимоги до малюнків: на конкурс подаються малюнки у довільній графічній, живописній формах виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю, розміром не більшим за формат А2. Роботи не повинні оформлятися рамкою, наклейками тощо.

 

На звороті творчих робіт обов’язково зазначте:

➡︎ ПІБ та дату народження;

➡︎ місце проживання (повну адресу) автора;

➡︎ контактний номер телефону;

➡︎ місце діяльності (роботи) батьків (назва УЕГГ та підрозділу);

➡︎ назву навчального закладу (де навчається автор).

 

Чекаємо на ваші малюнки до 24 квітня 2024 року включно.

Передати роботи необхідно до служби охорони праці, промислової безпеки, охорони навколишнього середовища та цивільного захисту Чернігівської філії «Газмережі».

 

Бажаємо дітям творчого натхнення та успіхів!

 

 

15 квітня 2024 року

Про безпеку і можливості: як замовити послугу ТО газових мереж?

♨️ За кожною справною роботою плити, колонки або котла стоїть велика відповідальність. Перш за все – власника чи балансоутримувача (ЖКГ, ОСББ або керуюча компанія). Адже за підтримку належного стану внутрішньобудинкових систем газопостачання відповідають саме вони. Щоб попередити ймовірність витоків газу та забезпечити справну роботу газових мереж фахівці Чернігівської філії «Газмережі» закликають людей дбати про власну безпеку та регулярно проводити технічне обслуговування.

ℹ️ За статистикою аварійно-диспетчерської служби 104 більшість викликів пов’язані із витоками газу на внутрішньобудинкових системах газопостачання або ж на газовому обладнанні. Все через те, що з кожним роком мережі старіють, виникають витоки газу на різьбових з’єднаннях, кранах, у футлярах, тощо. Вчасно проведене ТО дозволяє виявити пошкодження на ранніх стадіях, а отже вартість профілактичних робіт буде меншою, ніж ремонтних, коли проблема вже виникла й потребує усуненню.

Потурбуйтесь про власну безпеку вже зараз! Перевірку та ремонт газових труб на та всередині будинків, до яких входить технічне обслуговування та планове випробування газопроводів на щільність проводять фахівці Чернігівської філії «Газмережі».

📝 Замовити послугу можна у найближчому центрі обслуговування клієнтів Чернігівської філії «ГАЗМЕРЕЖІ».

Деталі на офіційному сайті https://cn.grmu.com.ua/ у розділі «Технічне обслуговування ВБСГ», а також за телефонами контакт-центру:


🔸066-300-2-888,
🔸098-300-2-888,
🔸093-300-2-888

 

 

03 квітня 2024 року

🛠 Технічне обслуговування внутрішньобудинкових мереж (ВБСГ) – це ваша безпека та безпека людей, що живуть поруч!

Воно проводиться, щоб завчасно виявити витоки газу (які можуть бути неочевидними для споживачів) та запобігти аварійним ситуаціям. Адже будь-які мережі, а тим паче газопроводи – це об’єкт підвищеної небезпеки, їх потрібно регулярно перевіряти та обслуговувати.

Зараз в Україні запрацював новий порядок технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання. Зміни затвердили Міністерство енергетики та НКРЕКП. Відтепер, якщо ваш будинок не мав договору на технічне обслуговування з іншою спеціалізованою організацією, він автоматично приєднується до умов Типового договору з Чернігівською філією “Газмережі”.

Періодичність виконання робіт залежить від строку експлуатації мереж. Якщо внутрішньобудинкові мережі, використовуються менше 25 років, їх потрібно обслуговувати один раз на 5 років. Якщо вони працюють більше 25 років – раз на 3 роки.

Граничні рівні вартості ТО встановлює НКРЕКП. У відповідності до них Оператор ГРМ виконує розрахунок вартості, враховуючи кошторис та технічне оснащення будинку – кількість газопроводів вводів, кількість запірної арматури, діаметр газопроводів.

 

🧑‍🔧Технічне обслуговування ВБСГ передбачає проведення цілого спектру робіт:

🔹випробування систем на щільність;
🔹технічне обслуговування систем газопостачання, запірних пристроїв, газовикористовуючого обладнання призначеного для опалення місць загального користування;
🔹перевірка на герметичність з’єднань газопроводів і газового обладнання;
🔹усунення виявлених витоків газу з повторною перевіркою газових мереж на герметичність.

 

‼️Відсутність регулярного технічного обслуговування призводить до погіршення стану мереж, втрати надійності, безпечності та інші небажані наслідки. Відтак, Чернігівська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» закликає усіх власників та балансоутримувачів не зволікати та забезпечити технічне обслуговування внутрішньобудинкових мереж. Від цього залежить безпека та безаварійність постачання газу до кожного споживача.

Чернігівська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» має необхідний досвід, персонал та обладнання, виконує увесь спектр послуг, пов’язаних з обслуговуванням мереж та газових приладів, роботи будь-якого рівня складності. Орієнтовна вартість технічного обслуговування, графіки проведення та вся детальна інформація про технічне обслуговування на офіційному сайті Чернігівської «ГАЗМЕРЕЖІ»: https://cn.grmu.com.ua/

 

🤝Подбайте про власну безпеку – довіряйте професіоналам!

 

 

30 березня 2024 року

До уваги клієнтів Парафіївської громади Прилуцького району!

⚠️ При проведенні земляних робіт аграрним підприємством було пошкоджено газопровід середнього тиску, через що близько 450 абонентів с. Іваниця та с. Качанівка Парафіївської ОТГ, залишились без газу.

Фахівці Чернігівської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» оперативно усунули аварійну ситуацію. Наразі фахівці проводять необхідні підготовчі роботи для виконання заходів з відновлення газопостачання та підготовку газопроводу до ремонту.

На час проведення ремонтних робіт, просимо споживачів не користуватись газовими приладами та не відкривати запірні крани, а також не перешкоджати роботі працівників Чернігівської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» та надавати доступ до мереж, щоб якнайскоріше виконати регламентні роботи.

✅ Відновлення газопостачання буде здійснено після перевірки системи на щільність та герметичність з дотриманням усіх вимог Правил безпеки систем газопостачання.

Фахівці Чернігівської філії «Газмережі»  роблять усе можливе, щоб якомога скоріше відновити розподіл газу. Дякуємо за розуміння!

 

 

25 березня 2024 року

До уваги клієнтів Городнянської територіальної громади!

❕У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на газопроводі середнього тиску діаметру 75 мм, з 1 квітня 2024 року по 3 квітня 2024 року буде тимчасово припинене газопостачання в с. Бутівка Городнянської територіальної громади.

➡︎ Просимо споживачів природного газу: перекрити крани на опусках перед газовими приладами та не відкривати їх до завершення ремонтних робіт самостійно.

Для поновлення газопостачання просимо споживачів надавати газівникам доступ до газових систем своїх домогосподарств, як це передбачено Правилами безпеки систем газопостачання.

Фахівці Чернігівської філії «Газмережі»  роблять усе можливе, щоб якомога скоріше відновити розподіл газу. Дякуємо за розуміння!

 

 

04 березня 2024

Особистий кабінет розширює функції!

Якщо ви маєте два або більше лічильників за своїм особовим рахунком – ця функція для саме для вас! Тепер ви можете передавати показники за кожним з них в Особистому кабінеті «Газмережі»!

❕ Для цього заходите в Особистий кабінет Чернігівської філії «Газмережі» https://my.grmu.com.ua/, потім необхідно перейти за кнопкою «Внести показання» і далі у відповідному вікні зазначити обсяги спожитого газу. І це все, готово!

☝️Нагадуємо, що згідно із Кодексом газорозподільних систем, затвердженим НКРЕКП, побутовий споживач зобов’язаний щомісяця станом на 1 число місяця знімати фактичні показники лічильника газу та протягом п’яти діб (до 5 числа включно) надавати їх Оператору ГРМ, щоб уникнути розбіжностей у розрахунках із постачальником газу.

Покращуємо сервіси, задля вашого комфорту!

 

 

15 лютого 2024

В особистому кабінеті «ГАЗМЕРЕЖІ» тепер можна передати показання одразу кількох лічильників! 

Маєте два чи більше лічильників газу або хочете взяти під опіку рідних?

Маємо чудову новину!

Відтепер в особистому кабінеті «ГАЗМЕРЕЖІ» ви можете передавати показання одразу кількох приладів.

Як це зробити?

❕ Пройдіть швидку реєстрацію на сайті my.grmu.com.ua або https://cn.grmu.com.ua/

❕ У верхній лівій частині екрану натисніть «Внести показання»

❕ Введіть дані по кожному лічильнику окремо

Готово!

Нагадуємо, що передавати показання газового лічильника необхідно з 1 по 5 число кожного місяця.

Робіть це за допомогою особистого кабінету та допоможіть це зробити своїм рідним!

З турботою про Вас!

 

 

08 лютого 2024

Сплачуйте за розподіл газу – без помилок!

Чернігівська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» надає послуги з розподілу природного газу на території Чернігівської області з 1 грудня 2023 року. Відтак, сплачувати за надану послугу необхідно новому Оператору ГРМ, а не попередньому ліцензіату АТ «Чернігівгаз».

Впродовж двох місяців фахівці Чернігівської філії «Газмережі» проаналізували понад 2,7 тис. звернень щодо не зарахування оплати за розподіл газу на особові рахунки споживачів. Мова йдеться про гроші, які споживачі помилково сплатили за розподіл (доставку) газу до АТ «Чернігівгаз» та й надалі продовжують оплату за старими реквізитами. Таким чином, у платіжках виникає заборгованість перед Чернігівською філією ТОВ «Газорозподільні мережі України».

Зауважимо, що помилково сплачені кошти нікуди не зникають, вони залишаються на рахунку попереднього надавача послуг розподілу газу АТ «Чернігівгаз».

Щоб їх повернути необхідно підготувати пакет документів:

• заяву на повернення коштів,

• копію паспорта (1-6 сторінки),

• копію ідентифікаційного коду,

• довідку з банку з реквізитами карткового рахунку (може бути автоматично згенерована у мобільному додатку банку, повинна містити IBAN карткового рахунку),

• копії квитанцій на суму переплати.

📃 З усіма цими документами потрібно звернутися до найближчого Центру обслуговування клієнтів. Лише після цього кошти будуть повернені на банківські рахунки клієнтів. До речі, сума повернених коштів вже становить понад мільйон гривень.

Отже, щоб не витрачати свій час на паперову тяганину: збір документів, візит до центрів обслуговування клієнтів, рекомендуємо перевіряти автоматичне списання платежів у мобільних додатках банків та, за потреби, ввести оновлені реквізити для оплати:

Чернігівська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України»

код за ЄДРПОУ 45355956

МФО 353553 п/р

❕ UA193535530000026030300854150 не допускати помилок!

А також не забувайте, що при сплаті послуги розподілу газу необхідно зазначати особовий рахунок, щоб система могла ідентифікувати саме ваш платіж.

Бережіть себе, разом Переможемо!

 

 

05 лютого 2024

Повідомлення про аварійне відключення газопостачання у Кунашівській ОТГ Ніжинського району

❕Під час проведення земельних робіт було пошкоджено поліетиленовий газопровід середнього тиску, діаметром 63 мм. Без газу залишились 24 жителі багатоквартирного будинку по вул. І. Франка, с. Кунашівка.
Фахівці Чернігівської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» оперативно усунули витік газу та роблять все для того, щоб повернути газопостачання у найкоротші терміни.

 

 

21 грудня 2023

НКРЕКП затвердила Типовий договір на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку

 Як давно хтось піклувався про внутрішньобудинкову систему газопостачання Вашої багатоповерхівки? Чернігівська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» дає відповіді на ключові питання щодо так званої «третьої платіжки за газ».
❕Задля безпеки газопостачання та готовності газових мереж багатоквартирного будинку до надання послуг з розподілу та постачання природного газу співвласники будинку або уповноважена ними особа мають укласти договір на технічне обслуговування таких мереж з оператором газорозподільної системи або іншим суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт. ТО внутрішньобудинкових систем газопостачання здійснюється за рахунок співвласників.
ТО газових мереж приватних будинків та квартир, а також нежитлових об’єктів здійснюється у тому ж порядку.
📑 Міністерство енергетики України та НКРЕКП упорядкували питання технічного обслуговування газових мереж у багатоквартирних будинках і гуртожитках. Зокрема, визначили обов’язки замовників і виконавців, а також встановили граничні вартості робіт.
7 грудня 2023 р. набула чинності Постанова НКРЕКП від 05.12.23 р. № 2291, якою затверджений Типовий договір на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку. Цей договір є публічним договором приєднання, не потребує двостороннього підписання письмової форми та передбачає однакові умови для усіх Операторів ГРМ та споживачів газу.

❕Відтак, всі балансоутримувачі та співвласники багатоквартирних будинків, які не мали існуючих договорів на ТО, мають подати Оператору ГРМ заяву на приєднання до Колективного договору в особі уповноваженого представника, а ті співвласники багатоквартирних будинків, які не подали заяву, вважаються такими, що автоматично приєднались до Типового договору з Оператором ГРМ, на території ліцензійної діяльності якого розташований відповідний будинок.
У такому разі Оператор ГРМ розподіляє кошторисну вартість технічного обслуговування між співвласниками багатоквартирного будинку пропорційно до кількості укладених договорів із споживачами послуг з розподілу природного газу у такому будинку та надає індивідуальні квитанції споживачам у цьому будинку для оплати послуг з технічного обслуговування.
За Типовим договором ТО будуть виконуватись:
☑︎ Планове випробування систем на щільність.
☑︎ Технічне обслуговування систем газопостачання (після першого вимикаючого пристрою на газопроводі-вводі до першого вимикаючого пристрою в приміщенні споживача (включно з ним)), запірних пристроїв (які розташовані після першого вимикаючого пристрою на газопроводі-вводі до першого вимикаючого пристрою в приміщенні споживача (включно з ним), газового обладнання призначеного виключно для опалення місць загального користування.
☑︎ Перевірка на герметичність з’єднань газопроводів і газового обладнання.
☑︎ Усунення виявлених витоків газу з повторною перевіркою газових мереж на герметичність.
Варіант оплати буде визначено під час укладання договору. Передбачено оплату або єдиним платежем управителем від імені усіх співвласників і за їх рахунок, або окремими рахунками від кожного мешканця.
При укладенні договору з іншим суб’єктом господарювання співвласники повідомляють про це Оператора ГРМ протягом 15 днів з дати укладення такого договору.
❕З текстом Типового договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку споживачі можуть ознайомитися на офіційному сайті НКРЕКП https://www.nerc.gov.ua/ або сайті Чернігівської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» https://cn.grmu.com.ua/. Найближчим часом на даному сайті будуть також оприлюднені кошторисна вартість ТО кожного будинку, а також графіки проведення робіт.
Наголошуємо, що вчасне проведення фахового технічного обслуговування газових мереж вашого будинку – це ваша безпека і безпека ваших близьких при користуванні газом.

 

 

15 грудня 2023 року

Радіємо та ділимось з вами нашою новиною – доступ до особистого кабінету my.grmu.com.ua для клієнтів Чернігівської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» відкрито!

Отримати доступ до сервісу можливо як з офіційного сайту «Газмережі» https://grmu.com.ua/ , так і з сайту Чернігівської філії https://cn.grmu.com.ua/ .

Для реєстрації в особистому кабінеті:

1. перейдіть за посиланням на сайт ГРМУ у розділ Особистий кабінет https://my.grmu.com.ua/login
2. введіть номер особового рахунку, що починається з цифр 1500 та перші три літери прізвища власника особового рахунку
3. вкажіть свій e-mail та підтвердіть реєстрацію у листі, що надійде на вказану електронну пошту
4. сформуйте пароль для входу у кабінет.

В Особистому кабінеті доступні такі послуги:

✔︎ передача показань газового лічильника;

✔︎ завантаження і друк квитанцій;

✔︎ перегляд історії розрахунків;

✔︎ дата планової повірки лічильника та інше;

Можливість оплати послуги розподілу газу через особистий кабінет з’явиться вже найближчим часом. А доки розробники працюють над тим, щоб всі наші клієнти якомога швидше були забезпечені зручним сервісом.

Ласкаво просимо до особистого кабінету «Газмережі»!

 

 

4 грудня 2023 року

Нові реквізити для оплати послуг розподілу газу!

❕З 1 грудня послуги з розподілу природного газу на території Чернігівської області забезпечує новий Оператор – Чернігівська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» (згідно постанови НКРЕКП № 2224 від 29 листопада 2023 року).

Особові рахунки клієнтів і тариф на розподіл газу залишається НЕзмінним.

Реквізити для оплати послуг розподілу газу, отримані з 01.12. 2023 року, діятимуть нові:

 

➡︎ Побутові споживачі (фізичні особи):

 • код за ЄДРПОУ 45355956
 • МФО 353553
 • п/р UA193535530000026030300854150

➡︎ Юридичні особи:

 • код за ЄДРПОУ 45355956
 • МФО 353553
 • п/р UA493535530000026039301854150

 

Дякуємо всім, хто розраховується за отримані послуги до 20 числа щомісяця. Це Ваш вклад у енергетичну стабільність країни.

❕ Зазначимо:

Якщо у споживача є борг за розподіл природного газу перед АТ «Чернігівгаз», його потрібно сплатити за старими реквізитами:

 

➡︎ Побутові споживачі (фізичні особи):

 • код за ЄДРПОУ 03358104
 • МФО 353553
 • п/р UA933535530000026038300020577

➡︎ Юридичні особи:

 • код за ЄДРПОУ 03358104
 • МФО 353553
 • п/р UA883535530000026037301020577

 

Детальніше про новини компанії на офіційних джерелах:

✔︎ Facebook: https://www.facebook.com/cn.grmu

✔︎ Telegram: https://t.me/chernihivgas

 

 

1 грудня 2023 року

До уваги клієнтів Варвинської селищної громади!

❕У зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на підземному газопроводі середнього тиску діаметру 219 мм, з 1 грудня 2023 року буде тимчасово припинене газопостачання в с. Остапівка Варвинської селищної громади.

➡︎ Просимо споживачів природного газу: перекрити крани на опусках перед газовими приладами та не відкривати їх до завершення ремонтних робіт самостійно.

Для поновлення газопостачання просимо споживачів надавати газівникам доступ до газових систем своїх домогосподарств, як це передбачено Правилами безпеки систем газопостачання.

Фахівці Чернігівської філії «Газмережі»  роблять усе можливе, щоб якомога скоріше відновити розподіл газу. Дякуємо за розуміння!

 

 

1 грудня 2023 року

Відтепер споживачі Чернігівщини під опікою Чернігівської філії «ГАЗМЕРЕЖІ»

«ГАЗМЕРЕЖІ» розширили свою ліцензійну діяльність і отримали право на розподіл природного газу в межах Чернігівської області з 1 грудня 2023 року (згідно Постанови НКРЕКП № 2224 від 29.11.2023р).

Надійне та безперебійне газопостачання клієнтам забезпечуватиме новоутворена Чернігівська філія. Дію ліцензії АТ «Чернігівгаз» припинено.

❕Звертаємо увагу клієнтів: жодних змін щодо тарифікації чи обслуговування споживачів не буде. Єдина зміна – із 1 грудня оплату послуг потрібно здійснювати за новими реквізитами. Інформацію з цього приводу буде оприлюднено додатково:

✔︎ Сайт: https://cn.grmu.com.ua/

✔︎ Facebook: https://www.facebook.com/cn.grmu

✔︎ Telegram: https://t.me/chernihivgas

 

 

29 листопада 2023 року

«ГАЗМЕРЕЖІ» отримали ліцензії на розподіл газу в трьох областях

Сьогодні філії «ГАЗМЕРЕЖІ», які входять до Групи Нафтогаз, отримали ліцензії на ведення діяльності в трьох областях – Черкаській, Чернігівській та Волинській.

Нові філії відповідатимуть за безперебійні маршрути газопостачання від магістральних газопроводів до кінцевого споживача.

💬 “В умовах війни ми маємо гарантувати нашим клієнтам безперебійне постачання газу. Розширюючи клієнтську мережу, ми разом із цим працюємо, щоб всі споживачі отримували послуги вчасно та якісно”, – зазначив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов.

На сьогодні по всій державі компанія «ГАЗМЕРЕЖІ» забезпечує 7.7 млн клієнтів силами 17 філій.